O nás - kdo jsme a co děláme

IMAGE: truhlarska_dilnaVítáme Vás na stránkách našeho rodinného truhlářství. Rádi bychom Vám na tomto místě přiblížili služby, které nabízíme a poskytli stručné informace o nás a naší práci.

Jsme rodinná truhlářská a restaurátorská dílna. Naší prací žijeme již řadu let (od roku 1996), během kterých jsme měli možnost získat bohaté zkušenosti a znalosti v oboru. Tyto se snažíme stále prohlubovat, zdokonalovat a uvádět do našeho pracovního života.  
 
Zakázky nedělíme na malé a velké. Snažíme se každou zakázku zpracovat v maximální kvalitě a ke spokojenosti Vás - našich zákazníků. A to ať už jde o skříň po babičce nebo komplexní projekt rekonstrukce roubené stavby realizovaný pod dozorem NPÚ a financovaný z dotačního programu.

Pro realizaci rozsáhlejších projektů a prací vyžadujících více odborností máme vybudovanou spolupráci s dalšími specialisty na konkrétní práce jako jsou např. práce kovářské, čalounické, tesařské a další ...

Ukázky realizovaných prací si můžete prohlédnout v galerii. Pokud Vás naše práce zaujala a máte dotaz, či konkrétní poptávku, můžete nás oslovit přímo nebo pomocí kontaktního formuláře ZDE.